Ludzie w wielkiej Brytanii oszalały na tej diecie, ale to działa?

No Comments

Kiedy słyszysz o diecie, która pozwala na wszystko, że eff chcesz jeszcze schudnąć, jedno pytanie nieuchronnie przychodzi na myśl: gdzie jest haczyk?

Ale, jak widać, żadnego haczyka z utraty wagi program na świecie, popularny w wielkiej Brytanii, która jest już dostępna w stanach ZJEDNOCZONYCH, mówi Yvonne Sanders, dyrektor operacji odchudzających na świecie.

Słowem, ta zasada—jedz swoje ulubione produkty bez ważenia, liczenia lub pomiaru—to jest to, co sprawia, że skuteczny program. “To dlatego, że jesz dużo smacznych produktów, które kochasz (w tym małych ilości produktów, że większość diet zabraniają, lubią słodycze), nigdy nie czuć się głodnym lub potrzebujących, i są prawdopodobni robić zdrowe odżywianie wybór a nie udręką”, – powiedział Sanders.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak działa program do odchudzania świata i, co jeszcze ważniejsze, jeśli ona będzie pracować dla ciebie.

Co jest w menuCo jest w menu

Optymalizacja planu odchudzania światowych spożywczych zasilania opiera się na zasadach gęstość energii (kalorii na gram w jedzenie) i sytości (jak wypełniać żywność). Program zachęca, aby istnieje długa lista codziennych produktów, w których mało kalorii i jest bardzo satysfakcjonujące, swobodnie, bez konieczności zważyć lub zmierzyć porcje. To tak zwane darmowe produkty i obejmują, jak owoce i warzywa, chude mięso, jaja, kasze i makarony. W odchudzanie świecie podręcznik, niektóre darmowe produkty oznaczone P (bogate w białko) lub s (prędkość) symbol. P jedzenie super-wypełniania i zachować pełną dłużej, podczas gdy produkty o niskiej zawartości kalorii, ale nasycić, pomaga spalić tłuszcz w skuteczne tempie.

Dwa pozostałe filary zasilania plan zdrowego dodatki i wnioski Syn. Zdrowe dodatkowo mierzą ilość produktów, które znajdują się powyżej w kalorie, ale zawierają witaminy i minerały, które są niezbędne do utraty wagi i ogólnego stanu zdrowia—na przykład, produkty o wysokiej zawartości wapnia (chyba: mleko i twaróg) i błonnik (chleb razowy i kas). Uczestnicy mogą zjeść na dwa kilofy z wapnia-bogata lista produktów i jednym z włókna na podstawie listy produktów codziennie.

Wnioski Syn, krótkie interakcji, zawierają w kontrolowanych ilościach leczy, takich jak wino, czekolada, ciasto, frytki i sosy. W zależności od twojej wagi, wzrostu i stylu życia, będzie wam pewną ilość punktów i syn spędzać każdy dzień. Każdy leczyć uszko—więc cena i syn będziesz mieć, aby zarobić swoje żądania Syn cieszyć, że po pracy kieliszek wina.

“To interakcja między Darmowy posiłek, zdrowa wszyscy i wnioski Syn, co sprawia, że proces jedzenia, optymalizując unikalny, skuteczny i łatwo żyć w dłuższej perspektywie” – powiedział Sanders.

W połączeniu z zdrowej diety, odchudzanie świat zachęca do aktywności fizycznej za pomocą “małych kroków” podejście. Program chce, aby użytkownicy pracowali do ostatecznego celu 30 minut ćwiczeń pięć razy w tygodniu. Jedzenie i trackery aktywności, aby pomóc Ci zainstalować celu upamiętnienia wydarzeń, i utrzymać motywację.

Plusy I MinusyPlusy I Minusy

Najlepsze na świecie programy odchudzania jest to, że zachęca uczestników NOSH na różne bogate w składniki odżywcze produkty pełnoziarniste, ze szczególnym naciskiem na owoce, warzywa i nietłusty białka, z których wszystkie sytość-promowanie je, mówi Edwina Clarke, r. D., s. katedry żywienia i zdrowia w aplikacji.

Jest to również mniej sztywnego programu, widząc, jak lista darmowych produktów jest dość obszerna, podczas gdy inne produkty (nabiał, zboża, nawet słodycze) są dozwolone w umiarkowanych ilościach. W przeciwieństwie do diet, które zabraniają pewnych produktów lub grupy produktów, to nie diety. Wszystkie produkty pozostają na stole (gra słów w pełni przeznaczony), co zmniejsza szanse cierpieć od porządku-poczucie winy-powtórzyć wzór, który może trafić, powiedzmy, w dzień wolny od pracy—i udaremnić wysiłki utrata masy ciała, mówi Clark.

Jeszcze jeden duży o: Nawodnienie z napojów jest jednym z kluczowych zasad programu. “Ciężar straty program często zaniedbują nawodnienia” – mówi Clark. “Tymczasem, może mieć głęboki wpływ na uczucie głodu i kontrolować apetyt.” Wielu z mąki spowodowane jest głodny, takich jak głośny żołądka i poziomy energetyczne MINISTERSTWA spraw wewnętrznych, a także strajk, kiedy organizm potrzebuje, aby być z wodą. Pobyt odpowiednio uwodniony jest jednym z najprostszych sposobów, aby utrzymać spożycie kalorii w ryzach, nawet nie próbując.

WyrokuWyroku

Jak długo, jak zachować oko na wysoką kaloryczność jedzenia jest masa pozytywnych stron, które można wyciągnąć z odchudzanie świata, aby dać swoje wysiłki odchudzania push. “To jest dobry plan, i jeśli ktoś cieszy się odchudzanie na świecie i osiągnięcia swoich celów, muszą go przestrzegać” – mówi Apovian. Dodając więcej białka i warzyw w diecie, ograniczając słodycze, i staje się coraz bardziej aktywnym wszystkie sprawdzone strategie odchudzania.

Ten program uczy także wagę wyznaczania celów i planowania, która wychowuje zaangażowanie i odpowiedzialność. Wbudowana obsługa społecznych, materiałów edukacyjnych i dostępność tylko wisienką na (Hsing-przyzwoity) ciasto.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *