Jedyna Zmiana, Którą Zrobiłem Mój Biust Jest Przez Płaskowyż I Stracić 94 Zł

No Comments

Zanim postanowiłem zmienić mój styl życia wymknął się spod kontroli. Byłem na 100% zależna od jedzenia, szczególnie fast-food i słodycze. Wiele razy chciałem jeść i jeść, aż poczuł za pełny. Staram się iść na siłownię i poćwiczyć, ale nigdy nie był spójny. Czułem się skrępowany i nieśmiały, i to sprawiło, że trudno jest znaleźć motywację, aby spróbować nowych rzeczy. Nawet taka prosta rzecz, jak chodzenie po schodach było dla mnie trudne.

ZMIANAZMIANA

Postanowiłem schudnąć, bo byłem chory i zmęczony, źle się czuć o sobie. Cztery lata temu, miałem 19 lat i ważyła 256 funtów. Pomyślałem, że moje życie będzie wyglądać, kiedy byłem starszy, jeśli nie zrobić drastyczne zmiany, i to przeraziło mnie. To było, kiedy postanowiłem, że trzeba schudnąć.

JEDZENIE

Mój pierwszy krok, aby zacząć jeść mniejsze porcje jedzenia, już jadłem. Na przykład, jeśli chcę pizzę, ja bym dwie kostki, a nie cztery lub pięć. Odkryłem, że wycinanie na mój Foods był stabilny, kiedy zaczynałem. Po czterech miesiącach zacząłem liczenie kalorii, więc mogę mieć lepsze wyobrażenie o tym, ile jadłem codziennie. Po odmierzania produktów, które jadłem najczęściej, stał się łatwiej na oko, ile mój organizm potrzebuje.

Po półtora roku zmniejszyć moje porcje, zacząłem zmieniać rodzaje produktów, które zjadłem na obiad gotuje. Wymyśliłem trzy posiłki i trzy przekąski, które chciałam zjeść w tym tygodniu. Następnie, chciałbym sklep spożywczy dla tych przedmiotów i gotować co trzy-cztery dni kosztuje.

Przez cztery lata 90 procent produktów, które jem całe nieprzetworzone produkty. Podoba mi się, że nie trzeba już liczyć kalorii, ale to nie było łatwo dostać się do tego punktu. Musiałem się zmieniać powoli moje relacje z jedzeniem na czas.

Dziś zwykły dzień dla mnie zaczyna się z płatków owsianych i dwa jajka na śniadanie, następnie jabłka i masło orzechowe jako porannej przekąski. Na obiad mam przygotować kurczaka roll w лаваше z warzywami. Po za tym mam shake białka jako przekąski. Kolacja zmienia się, ale robię w ostatnim czasie dużą domowe Chile.

TRENINGTRENING

Na początku, okazuje się nie to, co mi się podobało, ale wiedziałam, że muszę zrobić, aby schudnąć. Zacząłem robić ćwiczenia cardio codziennie. Składają się one z 30 minut na bieżni, a następnie 30 minut na. Byłem sercowo ćpunem! Straciłem 30 funtów za dwa miesiące i w sumie 66 kg za dwa lata z tą rutyną. Ale jak tylko dotarłem 190 funtów, uderzyłem płaskowyżu. Byłem bardzo zdenerwowany, bo chciałem zobaczyć więcej wyników. Po zrobić, niektóre badania w internecie, natknąłem się na pomysł masy/trening siłowy, odchudzanie. Na początku nie mogłem zrozumieć, jak podnoszenie ciężarów może mi pomóc schudnąć. To wydawało się sprzeczne z intuicją, ale byłem gotów dać mu szansę.

Bez pomocy osobistego trenera, udało mi się nauczyć podnosić ciężary i forma mojej rutynowego treningu, który obejmował ponad podnoszenia i mniej serdecznie. Teraz, kocham robić ciężkich, obciążonych ruchów mieszaniną jak przysiady, становая drążek, sztuczne prasa, ławka dla prasy. Dla mojej głównej, ja bym kij z ruchami, praca całej mojej rdzenia, jak deski. Z punktu widzenia cardio, kocham hiit (interwałowy o wysokiej intensywności), bo to staje się puls i służy jako trening oporu i cardio.

Jak tylko zrobiłem to zmiana, zakochałam się w rozwoju. W końcu zrobili z zegarem nudzić na bieżni i czuł się doskonale. Polecam, że każdy krok poza strefę komfortu i spróbować nowe ćwiczenia i zabiegi.

PRAKTYKOWANIE TEGO

Zakochać się w centrum był dla mnie największym motywatorem. Jestem uzależniony od wyników, które widzę w każdym miesiącu, który mnie trzyma. Minęły cztery lata, odkąd zacząłem swoją fitness podróż, a ja nadal zgodne z moją łasowań przyzwyczajenia i treningu. Moje płaskowyżu było frustrujące, ale on popchnął mnie do poszukiwania alternatywnych rozwiązań, które okazały się niezwykle ważne dla mojego sukcesu.

NAGRODĄNAGRODĄ

Utrata masy ciała zmieniła moje życie na wiele sposobów. Wiem, że mogę osiągnąć wszystko, co mogę umieścić swój umysł. Teraz mam do siebie szacunek, który poprawił moją samoocenę. Ponadto, moje relacje z innymi zmieniły się na lepsze, bo nie pozwolę, toksycznych lub negatywnych ludzi w moim życiu. W 2015 roku nawet zacząłem pomagać innym w osiągnięciu ich celów odchudzania jako osobistego trenera. Wszystko to byłoby niemożliwe, gdyby nie brał te pierwsze małe kroki w dobrym kierunku.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *