7 Oznak, Że Trzeba Więcej Jeść, Aby Schudnąć

No Comments

Utrata masy ciała i oszczędzania pieniędzy nie wszystko, co różne. Podczas gdy ten ostatni wymaga mniej wydawać, dawna wymaga, zużywa mniej kalorii. Ale to, że niektórzy ludzie nie rozumieją, że zmniejszenie zbyt dużo kalorii, faktycznie mogą spowolnić utratę wagi, mówi Lisa Young, phd, RD, dietetyk i profesor dietetyki na uniwersytecie w Nowym Jorku.

“Ograniczenie kalorii zbyt wiele, prawie zawsze wychodzi bokiem,” młodzi ostrzeżenia. A to dlatego, że ciało naprawdę potrzebuje kalorii, aby spalić kalorie. Jest to bardzo podobne, gdy chcesz rozpalić ogień. Trzeba rzucić nowych drzazg w kominku, aby zapalić go, mówi ona.

Myśleć o jedzeniu jako rozpalania ciała; błyszczy twój metabolizm, co utratę wagi. Kiedy będziecie jeść mało, organizm najpierw wykorzystuje pokarm dla paliwa, to zamienia się w tłuszcz trzymał dla energii, młody mówi. Ale ograniczyć kalorie zbyt mocno, i twoje ciało przechodzi w tryb głodu”, i zaczyna niszczyć tkankę mięśniową, aby zarezerwować swoje zapasy energii. Ostatecznie, to może spowolnić metabolizm, co sprawia, że trudniej jest schudnąć.

Plus, trudno trzymać się bardzo niskokalorycznej diety. Mało jem na śniadanie, na przykład, zostawi cię głodnego, robi to trudniejsze, aby pominąć, że kok z cynamonem w swoim porannym spotkaniu lub prowadzić do przejadania się podczas lunchu.

W czasie, gdy zapotrzebowanie kaloryczne różnią się w zależności od poziomu aktywności, cele i podłogi, większość kobiet powinny spożywać nie mniej niż 1200 do 1500 kalorii dziennie, według krajowych instytutów zdrowie. Po tym, jak spadek poniżej tej liczby, staje się trudne do ciała, aby wykonywać podstawowe funkcje biologiczne, które utrzymują nas w zdrowiu. Nie jestem pewien, czy można pokonać, że pokój lub pokój, który jest odpowiedni dla ciebie? Oto kilka oznak, że nie może być na tyle, aby zobaczyć powiększenie wskazówka na swoją korzyść.

MYŚLISZ O JEDZENIU CAŁY CZAS.MYŚLISZ O JEDZENIU CAŁY CZAS.

Nie mogę przejść przez swój dzień w liście, bo jesteś отвлекалась marzy o kolacji? Pewnie brakuje jedzenia. Sięgając po zdrowe przekąski między posiłkami może pomóc zwiększyć swoje dzienne spożycie kalorii i skoncentrować się na innych rzeczach, niż jedzenie. Dla zaspokojenia głodu i obżarstwa, młodych zakłada powiązanie białko-jedzenie z czymś bogate w błonnik. Twaróg lub małą garść orzechów z owocem nadaje się, co żywności Bill .

MOŻNA WYCIĄĆ DANIA LUB PRZEKĄSKI.

Pomijając śniadanie (lub ustępują na śniadanie czarna kawa) i głodu do obiadu nie jest kluczem do utraty wagi. Na pewno trzeba patrzeć kalorii, aby schudnąć, ale psychicznie będziesz ciągle czuć się pominięty, jeśli zbyt wiele wycięto, młody mówi. I to jest to, co sprawia, że jesteś bardziej prawdopodobne, aby odejść zacznie pić lub złamać dietę później.

Jeśli jesteś przyzwyczajony regularnie, do jedzenia, po diecie, co pozwala tylko trzy małe posiłki dziennie opuszczę cię ciągle pragnąć więcej. Aby utrzymać się na torze z cele utrata masy ciała, młody oferuje trzy posiłki i dwie małe przekąski w dzień, trzymać zdrowe źródła kalorii, jak produkty świeże, chude mięso, zdrowe tłuszcze i produkty pełnoziarniste.

NIE DOSTANIESZ SWÓJ CZAS.

Jeśli tracisz ciężar ciała na zdrową nogę, Możesz nie zauważyć istotne zmiany w swoim cyklu, młody mówi. Jednak, jeśli nie spożywać odpowiednią ilość kalorii, to może wywołać miesiączkę, aby stać się. Ona może nawet zatrzymać go przed wszystkim—najprawdopodobniej pochodzą, bo organizmowi nie brakuje tłuszczu do produkcji hormonów płciowych, co spowoduje, że menstrual cyklu, badania pokazują.

MASZ STRASZNY BÓL GŁOWY.MASZ STRASZNY BÓL GŁOWY.

Twój mózg działa na glukoze znaleźli się w twojej krwi i glukozy we krwi pochodzi z węglowodanów, które jesz. Ograniczenie kalorii i węglowodanów zbyt wiele, a twój mózg będzie deficyt zasobów energetycznych. Poczucie зыбко, zawroty głowy lub zawroty głowy lub staje inaczej niewyjaśnione bóle głowy—oznaki, że ty za mało jesz, a poziom cukru we krwi spadł zbyt nisko. Po prostu dodając więcej kalorii i węglowodanów w diecie powinno zatrzymać swoją głowę od i wzrost w szybszym tempie też.

NA MYŚL O PRACY POWODUJE PRAGNIENIE, ABY SIĘ ZDRZEMNĄĆ.

Jeśli pomysł trening liście marzysz o swoją poduszkę, może zabraknąć jedzenia, młody mówi. Gdy nie zużywają tyle energii, musi czuć się zmęczony cały czas, co jest główną motywacją do bani.

JESTEŚ BARDZO DRAŻLIWY.

Jeśli zawsze czekał zbyt długo, zanim na obiad, wiesz, że “nie jest przybity” oznacza—że nieprzyjemne połączenie, tak, że głodny jesteś zły. To samo dzieje się, gdy ograniczenie kalorii zbyt mocno, młody mówi.

W rzeczywistości, niektóre badania pokazują czynności samokontroli (np. trzymanie ścisłej diety) związane z gorsi zachowania. Jeśli próbujesz schudnąć, musisz ograniczyć kalorie wystarczy, aby schudnąć, a nie zmienić nastrój.

ŻYWNOŚCI ZOSTAWIĆ CIĘ W PEŁNI NIEDOSYT.ŻYWNOŚCI ZOSTAWIĆ CIĘ W PEŁNI NIEDOSYT.

Ograniczać się do sałatki na kolację będzie zostawić ci uczucie pusty i chce się więcej. Ale jeśli wypełnić swój talerz z pełnoziarniste, zdrowe tłuszcze i białka, będziesz o wiele mniej prawdopodobne, pragną deser. Ponadto, można pobrać na składniki odżywcze organizm potrzebuje, młody mówi. Kontrola porcje nie są małe porcje. To jest o tym, aby jeść duże porcje zdrowej żywności i mniejsze porcje mniej zdrowe produkty, dodaje.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *